RK73H1HTTC18R0D
MFR.Part #
RK73H1HTTC18R0D
JLCPCB Part #
C2578288
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS