RK73B1FRTTBL361G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL361G
JLCPCB Part #
C3918256
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 360Ω Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS