RN73R2BTTD5492B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5492B10
JLCPCB Part #
C2571557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS