RK73H1HTTC1782D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1782D
JLCPCB Part #
C2579188
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS