RN73R2ETTD1050A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1050A10
JLCPCB Part #
C3952919
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS