RK73H1HTTC1741F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1741F
JLCPCB Part #
C2575477
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS