RK73H1HTTC1742F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1742F
JLCPCB Part #
C2575495
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS