RN73R1ETTP2522D25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2522D25
JLCPCB Part #
C4198831
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS