SG73P1ETTP2261D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP2261D
JLCPCB Part #
C4202242
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS