ERJ-1GJF3741C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3741C
JLCPCB Part #
C20021619
Description
-55℃~+125℃ 3.74kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS