RK73G2BRTTD6983C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6983C
JLCPCB Part #
C7340702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS