RK73H1HTTC1180F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1180F
JLCPCB Part #
C2575385
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS