RN73H1JTTD6571A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD6571A05
JLCPCB Part #
C4305671
Description
100mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS