RK73H1HTTC1022D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1022D
JLCPCB Part #
C6649097
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS