RK73H1HTTC1053D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1053D
JLCPCB Part #
C6649101
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS