SR731JTTD1R8J
MFR.Part #
SR731JTTD1R8J
JLCPCB Part #
C3995875
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS