RN73H2BTTD1182D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1182D25
JLCPCB Part #
C2540713
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS