RK73B1ERTTP755G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP755G
JLCPCB Part #
C2594579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS