SG73P1JRTTD2200F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2200F
JLCPCB Part #
C6294812
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS