RN73R1JTTD1561D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1561D10
JLCPCB Part #
C2546062
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS