RK73H1ETTP9312F
MFR.Part #
RK73H1ETTP9312F
JLCPCB Part #
C830273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS