RN731JTTD7681F25
MFR.Part #
RN731JTTD7681F25
JLCPCB Part #
C4081800
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS