RN73R1JTTD8761D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8761D50
JLCPCB Part #
C2498108
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS