RK73H1ETTP76R8D
MFR.Part #
RK73H1ETTP76R8D
JLCPCB Part #
C6397128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS