RN73H1JTTD6981A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD6981A05
JLCPCB Part #
C4129286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS