RN73H1JTTD1402A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1402A25
JLCPCB Part #
C3970091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS