RN73H1ETTP1890B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1890B25
JLCPCB Part #
C4124529
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS