RK73G2BRTTD2102D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2102D
JLCPCB Part #
C5725052
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS