RN732ATTD1100C25
MFR.Part #
RN732ATTD1100C25
JLCPCB Part #
C3954207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS