RN73R1JTTD2213D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2213D50
JLCPCB Part #
C4192160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS