SG73P2ATTD334J
MFR.Part #
SG73P2ATTD334J
JLCPCB Part #
C4172853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS