SG73P2ATTD2200F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2200F
JLCPCB Part #
C4330392
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS