RK73H1ETTP3574F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3574F
JLCPCB Part #
C2574582
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS