SG73S2ARTTD2670D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2670D
JLCPCB Part #
C7360524
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS