RK73H1ETTP30R1D
MFR.Part #
RK73H1ETTP30R1D
JLCPCB Part #
C2577988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS