RN73R1ETTP9530F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP9530F25
JLCPCB Part #
C2499849
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS