RN731JTTD6650D100
MFR.Part #
RN731JTTD6650D100
JLCPCB Part #
C4190354
Description
-55℃~+155℃ 63mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS