RK73H1HTTC26R1F
MFR.Part #
RK73H1HTTC26R1F
JLCPCB Part #
C2575419
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS