RK73H1ETTP2264F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2264F
JLCPCB Part #
C2574780
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS