RN731ETTP6261F25
MFR.Part #
RN731ETTP6261F25
JLCPCB Part #
C3991539
Description
-55℃~+155℃ 6.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS