SG73S2ATTD34R8F
MFR.Part #
SG73S2ATTD34R8F
JLCPCB Part #
C3960303
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS