RK73H1ETTP2212D
MFR.Part #
RK73H1ETTP2212D
JLCPCB Part #
C2576466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS