RN73H1JTTD7501A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD7501A05
JLCPCB Part #
C3959050
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS