HV732BTTD334G
MFR.Part #
HV732BTTD334G
JLCPCB Part #
C4012046
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS