RN73R2BTTD2051C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2051C25
JLCPCB Part #
C4233226
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS