AR0402FR-076K2L
MFR.Part #
AR0402FR-076K2L
JLCPCB Part #
C4234574
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS