RN73H2ETTD2433F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2433F10
JLCPCB Part #
C4024793
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS