RK73H1ETTP1211F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1211F
JLCPCB Part #
C171775
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS