RN73H1JTTD2292A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2292A05
JLCPCB Part #
C3986876
Description
100mW 22.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS