RN731ETTP1131C50
MFR.Part #
RN731ETTP1131C50
JLCPCB Part #
C4243930
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS